Hledáte kvalitní pracovníky za dobrou cenu?
Potřebujete chůvu ke svým dětem?
Na Filipínách jsou ty nejlepší!
Už víte, kdo se postará o Vaše rodiče?
Zkuste filipínskou pečovatelku!
Nemůžete najít strojaře na našem trhu?
Nevadí, najdeme je pro Vás jinde!
Máte zakázky, ale chybí Vám pracovníci?
Kontaktujte nás!

Péče a zdraví

V případě zájmu nás kontaktujte:
Ondřej Pohan
+420 733 33 05 65
ondrej.pohan@agentura-atlas.cz

Zobrazit profily filipínských masérek a pečovatelek

Hledáte masérku pro svůj salon?

Najměte si vyhlášené filipínské masérky.

Máte masážní salon, chcete praktikovat thajské masáže a potřebujete spolehlivý personál? Každý ví, že nejvyhlášenějšími masérkami jsou thajské masérky. Čím dále více salonů v Evropě v poslední době vyměňuje thajky za filipínky. Proč? Thajsko již není rájem levné a kvalitní pracovní síly. Thajky mají stále vyšší nároky a často nerespektují dohody se zaměstnavatelem, velice brzy Vám utečou „za lepším“. Další velkou nevýhodou je jazyková bariéra. Oproti tomu Filipínky hovoří plynně anglicky a pocházejí z chudších regionů, kde si práce v Evropě váží. Kvalita jejich práce je na vysoké úrovni, masáže na Filipínách mají dlouhou tradici. Rádi Vám zprostředkujeme pečlivě vybrané masérky z Filipín. Vaši zákazníci ocení exotické masáže, od tradičních thajských masáží až např. po speciální filipínské masáže Pinoy hilot.

Jsme jediná agentura v ČR, která má svoji pevnou základnu na Filipínách, spolumajitelka agentury, která se Vám bude plně věnovat, pochází z Filipín. Díky tomu nejenom perfektně zvládáme nejenom administrativní záležitosti spojené s vyřízením víz, ale rovněž velice dobře známe mentalitu filipínských masérek a pomůžeme Vám nastavit podmínky tak, aby Vám vše dobře a dlouhodobě fungovalo. Naše práce nekončí příjezdem masérky, jsme připraveni konzultovat a pomáhat v případě potřeby v komunikaci. Stále stojíme na Vaší straně.

Máte domov pro seniory či rodiče potřebující stálou péči?

Zkuste filipínskou pečovatelku.

Jedny z nejčastějších profesí, které se na Filipínách studují jsou pečovatelství a zdravotní školy, které produkují velké množství kvalifikovaných pečovatelek a zdravotních sester. Nejedna evropská země již řeší personální problémy ve zdravotnictví náborem z Filipín. Jazyková bariéra, se řeší kurzem češtiny, který uchazečky absolvují na Filipínách při čekání na vyřízení potřebných povolení k pobytu a práci. Ve studiu pokračují i po příjezdu do ČR.

Pokud jste majitelem domu pro seniory neváhejte nás oslovit, již takto spolupracujeme s řadou domovů.

Kontaktujte nás

Reference

Partner FIEGE s.r.o. Mgr. Lívia Pošíková
Senior HR Specialist
Tel.: +420 237 836 016
livia.posikova@fiege.com
Partner Partner Partner Partner