Hledáte kvalitní pracovníky za dobrou cenu?
Potřebujete chůvu ke svým dětem?
Na Filipínách jsou ty nejlepší!
Už víte, kdo se postará o Vaše rodiče?
Zkuste filipínskou pečovatelku!
Nemůžete najít strojaře na našem trhu?
Nevadí, najdeme je pro Vás jinde!
Máte zakázky, ale chybí Vám pracovníci?
Kontaktujte nás!

Pro rodiny

V případě zájmu nás kontaktujte:
Ondřej Pohan
+420 733 33 05 65
ondrej.pohan@agentura-atlas.cz

Zobrazit profily filipínských chův a hospodyň

Nestíháte v domácnosti?

Najměte si filipínskou hospodyni či chůvu.
Jste vytížení v zaměstnání a nestíháte uklízet, prát, vařit či věnovat náležitou péči Vašim ratolestem? Nebo si jenom chcete užít více volného času na společné rodinné zážitky?

Nabízíme Vám ve světě vyzkoušené a velice oblíbené řešení. Filipíny jsou tradiční zemí „Nannies“ neboli chův a hospodyní. Můžete se spolehnout, že se stanou na čas velice užitečným a rovněž diskrétním členem a pomocníkem ve Vaší domácnosti. Filipínské ženy jsou pracovité, loajální, pečlivé a ochotné. Pocházejí se země, která má křesťanské základy a zároveň dobře hovoří anglicky, což z nich dělá ideální pomocnice v moderní rodině.

Do vašich domácností vnese angličtinu, není ovšem pro Vás potřeba ji plynně ovládat. Vaše děti jistě ocení anglickou konverzaci, která se pro ně stane druhou přirozeností, stejně jako zkušenost s jinou kulturou, která neodmyslitelně bude patřit do našeho moderního světa.

Harmonický domov? Zázemí pro Vaši rodinu.

Všichni rodiče si přejí pro své děti i pro sebe harmonický domov a zázemí, zároveň však také dostatek času pro sebe, svou práci či své koníčky. Potřeba sladění péče o domácnost, pracovních povinností a času plně stráveného s dětmi ale mnohdy vede k fyzickému i psychickému vyčerpání.

Pracovní agentura Atlas Vám prostřednictvím filipínských hospodyní umožní prožívat svůj život bez zbytečného stresu spojeného s hektickým způsobem života a dostát všem nárokům na péči o děti.

Jak to funguje? Stačí nás kontaktovat.

Je to jednoduché. Stačí nás kontaktovat a sjednat si schůzku. Vše Vám rádi vysvětlíme.

Jsme pracovní agentura se silnými vazbami na filipínskou komunitu v ČR. Na základě Vašich požadavků společně vybereme uchazečku s nejlepšími předpoklady stát se skutečnou oporou Vašeho domova. Jsme připraveni předat Vám všechny potřebné informace i zkušenosti našich klientů i vlastní.

Vhodnou adeptku můžeme najít ihned v Čechách a následně Vám domluvit pohovor. Pokud nebude nikdo vhodný v ČR, pak společně s Vámi vybereme z naší databáze prověřených uchazeček, které jsou na Filipínách, a zprostředkujeme rozhovor na dálku. Velice rychle pak můžete svoji pomocnici uvítat u Vás.

Kolik to stojí?

Myslíte, že bude hospodyně velkou zátěží pro Vás rozpočet? Vaše vysněná pomocnice je dostupnější než si myslíte. Práce hospodyně a chůvy vychází přibližně na 100 Kč/ hod. Přesnější podmínky Vám samozřejmě rádi sdělíme osobně či zašleme na email.

Kontaktujte nás

Reference

Partner FIEGE s.r.o. Mgr. Lívia Pošíková
Senior HR Specialist
Tel.: +420 237 836 016
livia.posikova@fiege.com
Partner Partner Partner Partner